{{ctrl.notification}}

تور تایلند اصفهان

تور تایلند اصفهان

تایلند سرزمینی پادشاهی در آسیا به پایتختی بانکوک می باشد. تایلندی ها پیرو دین بودا می باشند و دارای آب و هوایی استوایی می باشد بنابراین آب هوایی گرم و مرطوب را در طول سال دارا می باشد.اگر بخواهیم تایلند را فصل بندی نمایید این کشور دارای سه فصل می باشد. از ابتدای آبان تا پایان اسفند ماه این کشور خنک می باشد و بارندگی بسیار کم است در واقع این زمان از لحاظ آب و هوایی بهترین زمان استفاده تور تایلند اصفهان می باشد.از ابتدای فرودین تا اوایل تیرماه دمای هوا به 40 درجه سانتیگراد می رسد که بیشترین دما در تایلند می باشد. برای سفرهای دریایی، آب تنی و ساحل این زمان فرصت مناسبی می باشد و در نهایت از تیر ماه تا اواخر مهر ماه تایلند بارندگی های استوایی دارد و رطوبت بسیار زیاد می باشد.

تور تایلند اصفهان

تور بانکوک اصفهان:

شهر بانکوک که در شمال خلیج تایلند قرار دارد محبوب ترین شهر تایلند و البته پایتخت این کشور می باشد. این شهر توریستی دارای آب و هوایی گرم می باشد. مسافرین در تور تایلند اصفهان می توانند از جاذبه های فرهنگی، تاریخی، میراثی و جدیدترین مدهای دنیا بازدید نمایند. همچنین مسافرین در تور تایلند اصفهان و بازدید از بانکوک مزرعه تمساح ها، بوادی زمردی، معبد بو، خانه جیم تامپسون و شهر تاریخ آیوتایا بازدید می کنند. از بهترین مراکز خریدی که در تور تایلند اصفهان و شهر بانکوک می توان نام برد عبارتند از: بازار چاتوچاک، بازار شناور، سیام سنتر، سیام پاراگون . شما مسافرین عزیز که قصد سفر با بانکوک را دارید می توانید در زیر قیمت تور تایلند اصفهان را مطالعه نمایید.

 

تور پاتایا اصفهان:

پاتایا شهری ساحلی در شرق خلیج تایلند و به فاصله صد و چهل و هفت کیلومتری بانکوک می باشد. شهر پاتایا شهری است جذاب برای جوانان. خیابانهای شلوغ و سر زنده در شب وعده گاهیست برای تجمع جوانان. مسافرین در تور تایلند اصفهان و بازدید از پاتایا می توانند باغ نانگ نوچ، دهکده فیل ها، معبد وات وانسانگ، جزیره مرجان را مشاهده کنند. مراکز خردی که در تور تایلند اصفهان می توانید بازدید کنید، مرکز خرید جشنواره مرکزی و رویال گاردن پلازا می باشد. شما می توانید برای خرید تور تایلند اصفهان و پکیج های شهر پاتایا قیمت ها را در ذیل مشاهده فرمایید.

 

تور پوکت اصفهان:

شهر پوکت با سواحل زیبا، آب های شفاف و مناطق بکر طبیعی و البته اقامتگاههای گران قیمت وعده گاه ثروتمندان تایلند می باشد. به همین خاطر تور پوکت اصفهان نسبت به سایر تورهای تایلند اصفهان قیمت بیشتری دارد. دو ساحل معروف شهر پوکت پاتونگ و کارون می باشد. در بیشتر روزهای سال هوا گرم و شرجی است. از مهمترین جاذبه های دیدنی پوکت در تور تایلند از اصفهان خیابان بنگلادش، جزیره جیمزباند، جزایر فی فی، خلیج فانگ نگا، پارک تفریحی فانتاسی می باشد. پرواز مستقیم از ایران برای پوکت موجود نمی باشد و مسافرین می توانند از پروازهای خطوط عربی نظیر قطر ایرویز و امارات استفاده کنید. البته پرواز ماهان به بانکوک مستقیم پرواز دارد و پس از ورود به بانکوک با پرواز داخلی به پوکت می توان رفت. شما می توانید قیمت تور تایلند اصفهان و شهر پوکت را در ذیل مشاهده فرمایید.

 

date_range دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ remove_red_eye 229 بازدید favorite_border 0 chat 1
ثبت نظر
chat 1
سیامک جنیدی :

سلام تور تایلند از اصفهان برای نوروز ٩٨ چیزی هست؟